Aktualności
https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v26_1podatku4.jpg

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, której możesz przekazać 1% swojego podatku. Kliknij ten LINK, aby dowiedzieć się jak to zrobić.

Nieustannie MOŻESZ złożyć swoje intencje św. Gabrielowi od Matki Bożej Bolesnej pod tym linkiem INTENCJEJeśli chcesz zostać wolontariuszem w Misji Gabriela, albo znasz kogoś, kto chce w ten sposób pomagać, kliknij WOLONTARIATCały czas trwa akcja Święta'20. Możesz dołączyć do niej w tej chwili na STRONIEAbyś był dobrze poinformowany, wszystkie aktualności są na stronie i na FBSklepik internetowy Misji Gabriela

Zapraszamy na Bal Wielkanocny

https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v40_znak1.png

Petycja w sprawie dyskryminacji krzyża wobec innych symboli religijnych przez twórców aplikacji Google Maps.


Zachęcamy do podpisania naszej petycji, w której wskazujemy na rażące praktyki giganta internetowego, jakim jest firma Google. Z petycją można zapoznać się klikając ten LINK.

https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v75_cegielka500.jpg

Jak pomóc? Sklep


Cenną pomocą jest również wsparcie naszego sklepu na stronie Misji Gabriela. W naszym asortymencie znajdą Państwo cegiełki o różnej wartości finansowej (50zł, 100zł i 500zł), koszulki, kubki, pocztówki, modlitewniki oraz tablice pamiątkowe (grawerowane na płycie kamiennej z oficjalnym potwierdzeniem i informacją o miejscu zamieszczenia). Nasi Darczyńcy szczególnie cenią sobie możliwość wygrawerowania tablicy pamiątkowej, bo jest ona trwałym śladem w historii budowy i niepowtarzalną pamiątką dla kolejnych pokoleń wiernych. 

Link do sklepu

https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v75_tablica.jpg

W Wielkiej Brytanii skutecznie rozwiązano problem z dostępem do pornografii przez osoby nieletnie!


Chcemy, aby podobne rozwiązania jak angielska cyfrowa przepustka Age ID zostały wprowadzone również w naszym kraju. Dlatego ponownie napisaliśmy petycję do Ministerstwa Cyfryzacji. Jednak bez Twojego wsparcia nie uda się z nią dotrzeć do ministra. Prosimy o podpisanie naszej PETYCJI oraz jej rozpropagowanie.

   

Protestujmy przeciw emisji programów telewizyjnych demoralizujących dzieci i młodzież!


Nadawcy telewizyjni ignorują przepisy dotyczące kwalifikacji wiekowej swoich programów. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dokumencie z dnia 17 lipca 2018 r., przyznaje, że aby móc emitować audycje bez żadnych ograniczeń czasowych, nadawcy zaniżają ich kategorie wiekowe. Niestety za mglistymi deklaracjami KRRiT nie idą żadne konkretne działania mające ukrócić szkodliwe praktyki nadawców. Chcemy to zmienić, dlatego potrzebujemy TWOJEJ POMOCY. Prosimy o podpisanie naszej PETYCJI oraz jej rozpropagowanie.

   

Zaproszenie na Jubileuszowe XXV targi Wydawców Katolickich

https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v60_56232138_808023179563919_2936861824840105984_o.jpg

Targi odbywają się w dniach 4-7 kwietnia 2019 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, w Warszawie. W czasie wystawy zaprezentowane zostaną książki, które objęte są medialnym patronatem Misji Gabriela. Zapraszamy do odwiedzin stoiska nr 77 należącego do Ojców Pasjonistów. Więcej o tym wydarzeniu znajduje się na stronie www Misji Gabriela.

   

Plany budowlane w bieżącym roku


Zbieramy środki finansowe i materiały budowlane, aby uczynić kolejny krok w budowie sanktuarium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej i Młodych Świętych, a jest nim wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego i przygotowanie podłoża pod posadzkę. 

   

Nasi skauci zebrali sumę 3255 zł i 69 gr w akcji dobroczynnej Misji Franciszkańskich "Woreczek Ryżu". 

W inicjatywę tę zaangażowały się oba szczepy Skautów Europy. Celem akcji była zbiórka pieniędzy dla Misji Franciszkańskich na zakup żywności dla głodnych i niedożywionych dzieci w Kenii i Ekwadorze. Nazwa całej akcji – Woreczek ryżu odnosi się do faktu, że we wspomnianych krajach, 100 gram ryżu mieszczące się w małym woreczku, często jest dla żyjących tam dzieci jedynym posiłkiem w ciągu całego dnia. Skauci przygotowali symboliczne woreczki z ryżem i zajęli się ich rozprowadzeniem zbierając wśród parafian dobrowolne datki. Relację z tego wydarzenia można zobaczyć klikając w ten LINK

   

Jak pomóc? Darowizny


Państwa darowizny są jedyną możliwością dalszego rozwoju Misji Gabriela i przyczyniają się do postępów w budowie Kościoła. Bez Darczyńców nie bylibyśmy w stanie wybudować fundamentów, a co dopiero mówić całym Kościele. Zachęcamy więc do pomocy (informacje w formularzu kontakt) oraz do zapoznania się z listą darczyńców z ostatniego okresu pod załączonym linkiem.

   

Dziękujemy!

Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu i zrozumieniu sensu Misji Gabriela, jesteśmy w stanie tworzyć lepszy świat dla młodszego pokolenia. Serdeczne Bóg zapłać za Państwa obecność i pomoc!

Z Panem Bogiem!

https://campaign-image.com/zohocampaigns/71353000016558036_zc_v2_o._przemek.jpg

o. Przemysław Śliwiński CP
Proboszcz Parafii
Misja Gabriela
kontakt@misjagabriela.pl
 
 
Mail został wysłany z adresu kontakt@misjagabriela.pl na adres glassnek@gmail.com
Nieinteresujące ? Zrezygnuj z wiadomości
Misja Gabriela | Warszawa, ul Ostródzka 172